دبیرستان، کالج و دوره های زبان

دبیرستان: برای تحصیل در دوره دبیرستان دانش آموز بایستی به تحصیل به زبان کشور هدف بپردازد. البته مدرک زبان مورد نظر در سطح متوسط لازم می باشد (معمولا B1). برای این امر بایستی تمامی مدارک تحصیلی دانش آموز به مهر و امضای آموزش و پرورش برسد و سپس توسط مترجم رسمی ترجمه گشته و توسط دادگستری و وزارت امور خارجه مهمور گردد. متقاضیان می توانند فقط مدارک خود را برای ما ارسال نمایند و کار ترجمه و مهر ها به موسسه ما بسپارند. همچنین این موسسه خدمات مشاوره در خصوص فراگیری زبان خارجی کشور هدف را نیز ارائه می نماید.

کالج: در بعضی از کشورها (به عنوان مثال مجارستان) درصورتی که می خواهید به تحصیل در مقطع کارشناسی و یا پزشکی بپردازید ابتدا بایستی وارد کالج تحصیلی شده و 2 ترم تحصیلی را بگذرانید و در صورت قبولی مجاز به تحصیل در مقطع مورد نظر خود می باشد. این موسسه حقوقی امکان پذیرش از این کالج ها را برای متقضیان فرآهم می آورد.

دوره های زبان: در صورتی که می خواهید به تحصیل در مقاطع مختلف بپردازید و قصد یادگیری زبان خارجی را در کشور هدف دارید مشاورین ما در خدمت شما می باشند. این موسسه حقوقی با داشتن تفاهم نامه با کالج های زبان و دانشگاه های اروپایی به سهولت پذیرش دوره زبان را برای متقاضیان دریافت می نماید. شایان ذکر است با گرفتن پذیرش زبان امکان دریافت ویزا و حتی اقامت یک کشور اروپایی را کسب می نمایید.

برای هر یک امور فوق با موسسه حقوقی آبی  تماس حاصل نمایید.

google-site-verification=Q9LIqY9gQi5BaZgycsK-eAh2DltVQCkXgXAbOKbz6Sg